Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu w sieci uczelni partnerskich Santander Universidades

23 grudnia 2011 r. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu i Bank Zachodni WBK SA podpisali ramową Umowę o współpracy w ramach międzynarodowej sieci akademicko-biznesowej Global Division Santander Universidades. W imieniu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Umowę ramową o współpracy podpisał JM Rektor prof. Bogusław Fiedor, Bank Zachodni WBK SA reprezentował Prezes Zarządu Banku Mateusz Morawiecki.
Zapraszamy do lekturywywiadu na ten temat z prof. Andrzejem Gospodarowiczem, Prorektorem ds. Nauki i prof. Wandą Kopertyńską, Dyrektorem Biura Nauki i Współpracy z Gospodarką na str. 60 Portalu.
Pismo dostępne jest także w sieci, w wersji flash na stronie.