Porozumienie o współpracy UE i MPK Sp. z o.o.

Data opublikowania: 16.09.2019

3 września 2019 r. Krzysztof Balawajder, prezes MPK Sp z o.o i  rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prof. Andrzej Kaleta podpisali porozumienie o współpracy pomiędzy oraz . Kluczowe działania na najbliższe miesiące dotyczą: współtworzenia nowatorskich programów kształcenia, udziału pracowników MPK Wrocław w prowadzeniu zajęć, realizacji staży i praktyk dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego  we Wrocławiu, rozwoju kadry MPK poprzez korzystanie m.in. z szerokiej oferty studiów podyplomowych CKU.

W spotkaniu uczestniczyli także Ewa Pykosz i Przemysław Nowicki (MPK Wrocław) i Ałła Witwicka-Dudek (UE).

2019_09_13_umowa_z_mpk__1_

2019_09_13_umowa_z_mpk__14_