BIPS – podsumowanie pierwszej edycji programu

Data opublikowania: 08.07.2019 | aktualizacja: 08.07.2019

W 2017 roku zainicjowany został innowacyjny projekt dydaktyczny ukierunkowany na budowanie relacji STUDENT-NAUKA-BIZNES, mający na celu zindywidualizowanie procesu edukacji dzięki unikatowemu doświadczeniu, które wybrana grupa studentów mogła zdobyć podczas 3-semestralnej pracy pod opieką tutora akademickiego i mentora biznesowego.
W roku akademickim 2017/2018 wystartowała pierwsza edycja.
13 czerwca 2019 r. pierwsi absolwenci otrzymali dyplomy wieńczące ich sukces.

BIPS jest dla ludzi z pasją, ciekawych świata, otwartych na innych. Student BIPSu to osoba  pracowita, odpowiedzialna, zmotywowana do rozwijania swoich kompetencji, wytrwała, konsekwentnie realizująca postawione cele (Sylwia Wrona).
W auli Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów pierwszym absolwentom Biznesowego Indywidualnego Programu Studiów.
Dyplom oraz List gratulacyjny JM Rektora odebrało 20 studentów:
  • Brusiło Paweł (NE, Ekonomia)
  • Chodura Magdalena (ZIiF, Rachunkowość i Finanse)
  • Kaczmarska Weronika (NE, International Business)
  • Kolesnyk Diana (ZIiF, Zarządzanie Projektami)
  • Kołodziejczyk Łukasz (ZIiF, Analityka Gospodarcza)
  • Kopacz Monika (NE, Finanse i Rachunkowość)
  • Kot Rafał (ZIiF, Zarządzanie)
  • Kozłowski Michał (ZIiF, Zarządzanie)
  • Masel Jarosław (ZIiF, Zarządzanie)
  • Pilichowicz Adam (NE, Finanse i Rachunkowość)
  • Piórkowski Filip (NE, Zarządzanie)
  • Poznerowicz Bartosz (ZIiF, Analityka Gospodarcza)
  • Rogaczewska Katarzyna (ZIiF, Informatyka w Biznesie)
  • Szymańska Natalia (ZIiF, Bachelor Studies in Finance)
  • Świątczak Dawid (NE, Zarządzanie)
  • Święs Paweł (NE, Finanse i Rachunkowość)
  • Waligóra Dawid (ZIiF, Informatyka w Biznesie)
  • Wojciechowski Piotr (NE, Finanse i Rachunkowość)
  • Wrzeszcz Mateusz (ZIiF, Informatyka w Biznesie)
  • Zieliński Kacper (NE, Zarządzanie)
Absolwentom BIPS serdecznie GRATULUJEMY!!!

Jednocześnie bardzo dziękujemy Opiekunom naszych Absolwentów – TUTOROM oraz MENTOROM BIPS!!!
Z Absolwentami pierwszej decyzji programu pracowali:
Aleksandra Całka, Niki Derlukiewicz, Marcin Haberla, Monika Hajdas, Anna Jankowiak, Katarzyna Kostyk-Siekierska, Aleksandra Kuźmińska-Haberla, Aleksander Mercik, Bartłomiej Nita, Marek Pauka, Jakub Sukiennik, Artur Trzebiński, Anna Witek-Crabb, Przemysław Wołczek; Andrzej Bobak, Tomek Chołast, Adrian Czyczerski, Marcin Deręgowski, Bartłomiej Długokęcki, Maciej Frankowicz, Krzysztof Górka, Bartłomiej Grabowski, Piotr Hunker, Grzegorz Jastrzębski, Katarzyna Kapitaniec, Piotr Krawiec, Katarzyna Marchocka, Michal Muszyński, Wojtek Mróz, Jacek Pilawa, Bartłomiej Postek, Roman Postek, Rafał Sobczak, Tomasz Szpikowski, Mateusz Tarczyński, Ireneusz Wąsowicz, Kamil Winnicki, Piotr Zaniewicz, Jan Żarski, Tomasz Żołyniak.
DZIĘKUJEMY – to dzięki Wam możliwy jest BIPS!!!

Ania Witek-Crabb & Sylwia Wrona & Bartłomiej Postek

DYPLOMY – PIERWSZA EDYCJA PROGRAMU BIPS (prezentacja)
GALA INAUGURUJĄCA I EDYCJĘ BIPS

ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI