Ekonomalia 2019 - relacja dzień po dniu Sztabu Głównego!

Data opublikowania: 24.05.2019 | aktualizacja: 29.05.2019

Trzeci dzień – 25 maja 2019 r.
_________________________

FINAŁ. Trzeci, czyli ostatni dzień Ekonomaliów, w tym roku przyniósł uczestnikom multum emocji. Zaskoczyliśmy ich atrakcjami na Strefie integracyjnej na Zaprzegubiu. Co mogli tam znaleźć? Już mówimy.

img_1814-2

Mogli znaleźć tam Shishe, które można było za darmo wypożyczyć i rozkoszować się chwilą w gronie znajomych.

Skontaktowaliśmy wielu partnerów, którzy wspierali nas w tworzeniu wydarzenia, dzięki temu studenci nie narzekali na brak jedzenia czy napojów - stoły były zawsze pełne.

img_1835-2

Jedną z kolejnych atrakcji było Stoisko Malowania Ciała, gdzie można było ozdobić sobie twarz  motylkami w kolorach Ekonomaliów lub wytatuować henną ręce w przeróżne wzory.

img_1830-2

Pod koniec dnia oczywiście odbyły się koncerty największych gwiazd. Na scenie pojawiły się takie osobistości, jak Flirtini i Bitamina, a imprezę zamknął koncert Krzysztofa Zalewskiego. To było coś wspaniałego!

img_2837-2

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za frekwencje, dobrą zabawę, jak i za wszystkie pozytywne opinie na temat stworzonego przez nas wydarzenia.
Sądząc po błyskawicznej sprzedaży biletów oraz po opinii naszych artystów, którzy grali na nie jednej takiej imprezie, wydarzenia było na miarę Waszych oczekiwań.
Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy za rok.

Do zobaczenia!

Dzień drugi – 24 maja 2019 r.

Słońce towarzyszyło nam wczoraj od samego rana – nie zwalniamy tempa!

Od wczesnych godzin porannych przygotowywaliśmy dla uczestników multum atrakcji i strefy partnerów, by o godzinie 13.00 móc otworzyć Zaprzegubie i dostarczyć im niezapomnianych wrażeń.

img_9665-2

Studenci mieli możliwość wzięcia udziału w "Zaślubinach", skorzystania z Sziszy, strefy Wellness czy naszej największej atrakcji – i Silent Disco, podczas której rozdawaliśmy słuchawki i można było bawić się do muzyki puszczanej na trzech różnych stacjach, by każdy znalazł coś dla siebie.

img_9728-2

Uśmiech nie schodził nam z twarzy, widząc tysiące osób bawiących się przed sceną główną. Byliśmy bardzo zadowoleni, że wybrani przez nas artyści na ten dzień – KęKę, Rasmentalism i Sarius – cieszyli się tak pozytywnym odbiorem i zainteresowaniem. Bilety wyprzedały się co do jednego parę godzin przed koncertami!

img_9917-2

Co przyniesie kolejny - ostatni dzień tegorocznych Ekonomaliów 2019? Tego nie wie nikt - czekamy z niecierpliwością!

Pierwszy dzień – 23 maja 2019 r.
______________

O godz. 18.30 zaczęliśmy pierwsze koncerty. To co się tam wydarzyło, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania!

eko_19_4

Strefa koncertowa była wypełniona po brzegi od momentu jej otworzenia. Nasi artyści - The Dumplings, Gromee oraz PRO8L3M wprowadzili fantastyczną atmosferę. Tłumy ludzi bawiło się podczas ich występów... To był niezwykły dzień.

eko_19_5

Ekonomalia 2019  rozpoczęliśmy z uśmiechem na twarzach – i mimo niesprzyjającej pogody!

Bilety na ten dzień Eko zostały wyprzedane już ponad dwa tygodnie temu, więc tylko czekaliśmy aż wszyscy pojawicie się na terenie koncertów!

eko_19

O godzinie 10.00 oficjalnie JM Rektor prof. Andrzej Kaleta przekazał klucze do bram Uniwersytetu naszej Koordynatorce! Od tego momentu – jak co roku –  władze na UEW przejęli studenci. Oj, będzie się działo!

eko_19_2

Tradycyjnie wypuściliśmy w powietrze czerwone, ekonomaliowe balony i odliczaliśmy czas do otwarcia bram! Wszystkim studentom, przedstawicielom władz i pracownikom Uczelni dziękujemy na wspólne rozpoczęcie Ekonomaliów ‘19.

eko_19_3

Fotorelacja z pierwszego dnia  Ekonomaliów 2019: tutaj