Dzień Otwarty 2019!

Data opublikowania: 08.04.2019 | aktualizacja: 10.04.2019

Dzień Otwarty na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu! Czym jest dla nas uczelnia? 100 proc. ludzie! Zainteresowanych młodych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszej akademickiej wspólnoty, zaprosiliśmy 5 kwietnia 2019 r.

Młodzież zainteresowana studiami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu licznie przybyła, aby poznać, jakie są zasady rekrutacji na oferowane kierunki, jak przebiegać może ścieżka kształcenia, a także jakie perspektywy zawodowe czekają po studiach. Zachęcaliśmy do podjęcia studiów, opowiadając, jakie możliwości rozwojowe daje działalność w organizacjach studenckich i kołach naukowych.

Z zainteresowanymi studiami rozmawiali pracownicy reprezentujący 15 oferowanych  przez UEW kierunków, także studenci opowiadali o walorach studiów na naszej uczelni.

Współorganizatorami spotkań z kandydatami byli: Samorząd Studentów, Centrum Marketingu, Centrum Współpracy z Biznesem, Biuro Rekrutacji, Centrum Współpracy Międzynarodowej, SJO.

Lucyna Wasylina, zdjęcia: Lucyna Wasylina i Robert Jadach