Co i komu daje wiedza amerykańskich generałów?

Data opublikowania: 11.03.2019 | aktualizacja: 16.03.2019

Prezes Marek Darecki, amerykańscy generałowie, Twój biznes i firma produkująca silniki do Boeingów. Pomyślisz pewnie, że trzy z czterech  wymienionych przeze mnie elementów coś łączy i na pewno nie będzie to Twój biznes.

Już wyprowadzam Cię z błędu, Mój Czytelniku! A konkretnie nie ja, a Marek Darecki – prezes firmy Pratt & Whitney, produkującej komponenty silników samolotowych. Gość Forum Edukacji Biznesowej opowiedział, jak wykorzystać wiedzę amerykańskich generałów na polu bitwy, jakim jest właśnie biznes, który prowadzisz.

Marek Darecki brał udział w szkoleniu prowadzonym przez Thayer Leader Development Group – zajmującej się doskonaleniem kadry oficerskiej w West Point. Opanował tam techniki, które ułatwiają prowadzenie firmy. Techniki, które możesz z powodzeniem wykorzystać w codziennym życiu.

8a621910-50a3-4239-a8d9-9db966eca204

Ci, którzy słyszeli wystąpienie Prezesa Dareckiego i czytają ten tekst - wiedzą, że mówię prawdę. Ci, którzy nie byli - mogą nie wierzyć, dla nich FEB zadbał o to, żeby mieli szansę to zmienić! Cała prelekcja została nagrana i już niedługo będziecie mogli nadrobić zaległości.

-------------------------------

Aleksandra Romańczyk