Smaczne zmiany na kampusie

Data opublikowania: 01.10.2018

Co student lubi jeść? Co za pytanie?! Student po prostu lubi jeść. Od 1 października 2018 r. na kapusie UEW podniebienia społeczności akademickiej rozpieszczać będą – poza znanymi wszystkim bistrami: Bazylia w bud. P i Kamienna w CKU –  dwa foodtrucki! Będzie smacznie, szybko i tanio.
Zapach nowych smaków na kampusie zaprowadzi Was pod Simplex. Tam „Lekka szama” będzie serwowała sałatki i kanapki a „Ugotowane”  – zupy i pierogi.

W tym czasie, gdy będziemy smakować nowe dania z foodtrucków, w budynku D odbędzie się remont, który przygotuje dla nas nową odsłonę stołówki. Ponadto na kampusie znajdziecie kilka nowych automatów z kawą, herbatą i przekąskami.
Do smacznego zobaczenia!

(kw) fot. Piotr Karoczak