EKONOMALIA 2018 - Jak się bawią? Tak się bawią! - relacja

Data opublikowania: 24.05.2018 | aktualizacja: 28.05.2018

Sztab Główny EKONOMALIÓW 2018 każdego dnia będzie dla Was relacjonował przebieg najlepszej imprezy studenckiej w mieście! Zaczynamy! Na „Zaprzegubiu” w dniach 23-25 maja nie powinno zabraknąć nikogo, kto kocha studentów UEW, muzykę i wspaniałą zabawę. Do zobaczenia! (red.)
________________________________________________________________________________________________________
Dzień trzeci
25 maja 2018 r. – FINAŁ

Ostatni dzień Ekonomaliów zdecydowanie był najintensywniejszym ze wszystkich. Jak co dzień rozpoczęliśmy od otworzenia Strefy Zaprzegubia, na której do Waszej dyspozycji oprócz stoisk partnerów było również mnóstwo stoisk artystycznych, konkursów i gier piwnych.

eko-d-3_005

Po południu mieliście niesamowitą okazję do uczestniczenia w spotkaniu z wokalistą zespołu Łąki Łan – Paprodziadem.

eko-d-3_001

Koncerty rozpoczęliśmy od niesamowicie pozytywnego występu Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.

eko-d-3_003

Później zupełnie zmieniliśmy klimat, gdy scenę przejęła Luxtorpeda.

eko-d-3_012

A całe Ekonomalia zamknął koncert finałowy Łąki Łan, który całemu Sztabowi zapewnił długie chwile stresu z powodu przekroczenia ciszy nocnej – na szczęście obyło się bez mandatu! Jak widać niesamowita atmosfera koncertu udzieliła się nie tylko uczestnikom, ale i okolicznym mieszkańcom :)

eko-d-3_016

Na koniec spotkaliśmy się pod akademikiem Ślężak, gdzie Projekt P.I.W.O. uraczył nas wyjątkowym pokazem.

eko-d-3_022_(1)

Bardzo dziękujemy Wam za wszystko, za każdy miły komentarz, za frekwencję, za uśmiech i za czerpanie i dawanie pozytywnej energii! Mamy nadzieję, że bawiliście się przynajmniej tak dobrze jak my i zapraszamy w przyszłym roku!

24 maja 2018 r.

Dużo się działo!
Rozpoczęliśmy od spotkania z Władzami Uczelni. Po tym jak Przewodnicząca Samorządu "otworzyła otwarcie", a Koordynatorka Ekonomaliów "rozdała toast" przekazane zostały nam klucze do uczelni. JM Rektor prof. Andrzej Kaleta oraz prorektor ds. dydaktyki prof. Edmund Cibis tradycyjnie „zmyli głowę” kampusowemu Oskarowi L.

dsc_0091_(1)
(fot. Paweł Mildner)

Wczoraj na terenie imprezy otworzyliśmy strefę „Zaprzegubia”, na której czekało na Was mnóstwo atrakcji.

img_0483

Studenci mogli poczuć klimat Pool Party, wziąć udział w ekonomaliowych "Zaślubinach" oraz skorzystać z przeróżnych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

img_0784

Strefę koncertową otworzył Adi Nowak & Barvinsky, szokując nas swoim podejściem do hip-hop'u.

img_1073

Następnie na scenę wskoczył VNM. Artyści nie zapomnieli o fanach –  każdy z Was mógł sobie zrobić z nimi zdjęcie i zdobyć autograf ulubionego wykonawcy!

img_1801

Niesamowitą atmosferę uczestnikom EKONOMALIÓW zapewnił energiczny koncert Białasa X Lanka! Finał należał do Dwóch Sławów, którzy przypieczętowali drugi dzień zabawy.

img_1710

Ostatni dzień należy do zespołów rockowych! Wystąpią Łąki Łan, Luxtorpeda i SMKKPM!

img-0520

Mamy nadzieję, że bawicie się przynajmniej tak świetnie jak MY!

EKONOMALIA - Nie może Was tam zabraknąć!

23 maja 2018 r.

Dwa dni temu zmieniliśmy line up, a Wy mimo to nas nie zawiedliście! Wyprzedaliśmy wszystkie bilety na środę (czwartek i piątek jeszcze w sprzedaży), więc pod sceną nie brakowało Waszych uśmiechów wywołanych koncertami!

d_006

Bujaliśmy się w rytmach największych hitów granych przez DJ Paula Orlova, który już do końca Ekonomaliów dba o wyjątkowy klimat na Zaprzegubiu! Na największej imprezie UEW nie mogło zabraknąć Jessici w wykonaniu Borysa LBD.

d_004

Największa impreza rozkręciła się jednak podczas dwóch ostatnich koncertów. Wszyscy poczuliśmy się jak szamani podczas występu Palucha, a każdy przypomniał sobie wczesne dzieciństwo dzięki C-Bool'owi.

d_017

Czym byłyby Ekonomalia bez tętniącego studenckością Zaprzegubia? Mamy nadzieję, że podobały Wam się strefy naszych Partnerów.

d_012

Zapraszamy jeszcze dziś i jutro! Teraz strefa Zaprzegubia będzie znacznie bardziej rozbudowana, czeka na Was mnóstwo atrakcji, wpadajcie!

Pozdrawiamy z nocnej odprawy- byliście dzisiaj świetni!

img_0307_(1)_(1)

Sztab Główny Ekonomaliów 2018