Niemal 30 lat na straży BHP - Tadeusz Lisik

Data opublikowania: 30.11.2017 | aktualizacja: 13.12.2017

Dotarła do nas smutna wiadomość, że 12 grudnia 2017 r. odszedł z naszego grona na zawsze Tadeusz Lisik. Niespełna dwa tygodnie temu cieszyliśmy się wspólnie z otwierających się przed Nim nowych perspektyw i planów w związku z zakończeniem kariery zawodowej.
Rodzinie i Bliskim Pana Tadeusza składamy wyrazy szczerego współczucia.
_____________________________________________________________________________________________

Tuż po południu 29 listopada 2017 r. sala kominkowa w budynku D wypełniła się gośćmi, których Tadeusz Lisik, Główny Specjalista BHP i PPOŻ uczeni, zaprosił w związku z zakończeniem swojej niemal trzydziestoletniej kariery zawodowej.
Wśród szczerych życzeń i uścisków, kwiatów i upominków pojawiły się chwilę nostalgii, gdy goście wspominali wspólne lata pracy z Panem Tadeuszem, który zawsze stał na straży bezpieczeństwa i zdrowia zatrudnionych przez Uniwersytet oraz ich praw pracowniczych. Nie szczędził także czasu na działalność społeczną w strukturach uczelnianych NSZZ „Solidarność”, czym zaskarbił sobie wdzięczność pracowników.
Lojalność zawodowa wobec uczelni, która zaowocowała tak niebagatelnym stażem pracy, jest dzisiaj nie tylko rzadkością, ale także świadczy o profesjonalizmie i szczerym zaangażowaniu Pana Tadeusza.
Fot. Katarzyna Wołowiec