Międzynarodowa odsłona projektu Szkoła Orłów

Data opublikowania: 02.11.2020 | aktualizacja: 04.11.2020

28 października 2020 w Kijowie (Ukraina), po raz pierwszy on line, odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa “CURRENT ISSUES IN ECONOMICS AND FINANCE” zorganizowana przez Kyiv National Economic University named Vadym Hetman.
Od kilku lat jej współorganizatorami są Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu i Uniwersytet w Bremie.
Konferencja ta jest miejscem spotkań i wymiany poglądów dla młodych naukowców, studentów i doktorantów, z różnych krajów Europy i Azji.

W tym roku po raz pierwszy wzięli niej aktywny udział nasi studenci, którzy uczestniczą w projekcie Szkoła Orłów. Szymon Matusz (pod opieką tutorki dr Joanny Koczar) i Wojciech Zajączkowski (pod opieką tutorki dr hab. prof. UEW Heleny Dudycz) przygotowali i zaprezentowali referaty, które wzbudziły duże zainteresowanie uczestników i stały się przyczynkiem do ożywionej dyskusji.
Gratulujemy wystąpień!
joanna_koczar_konferencja