Kurs „Insurance Business” dla studentów z Rosji

Data opublikowania: 15.02.2018

W dniach 29 stycznia – 2 lutego 2018 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu gościliśmy grupę studentów wraz z opiekunem Prof. Nadezdą V. Kirillovą z Uniwersytetu Finansowego przy Rządzie Federacji Rosyjskiej w Moskwie.
Studenci byli uczestnikami kursu „Insurance Business”, w ramach którego zrealizowane zostały zajęcia teoretyczne przeprowadzone przez pracowników Katedry Ubezpieczeń oraz zajęcia praktyczne w Towarzystwie Ubezpieczeń Europa S.A. przeprowadzone przed dr Patrycję Duszeńko-Majchrowską oraz mgr. Michała Popielasa.
Wizyta odbyła się w ramach dwustronnej umowy międzyuczelnianej a koordynatorami ze strony naszej uczelni były dr hab. Marta Borda oraz dr Patrycja Kowalczyk-Rólczyńska.

short_course_moskwa

short_course_moskwa_2