III edycja wylęgarni stand’upów

Data opublikowania: 13.02.2018 | aktualizacja: 17.02.2018

23 stycznia 2018 roku w Klubie Studenckim Simplex (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu) odbyła się III edycja Kuźni Stand’upu organizowana przez dwie organizacje studenckie - Informację Kulturalno-Sportową Studentów oraz Zrzeszenie Studentów Polskich.

Projekt Kuźnia Stand’upu ma na celu wyłonienie młodych, chcących rozpocząć swoją przygodę ze Stand Up’em. Podczas tej edycji swoich sił próbowało pięcioro występujących.

Pierwsze miejsce zajął Arkadiusz Cyktor, jednocześnie wygrywając możliwość występu na Festiwalu Wrocek.  Na scenie zobaczyliśmy również doświadczonych komików - Bartosza Zalewskiego oraz Jacka Stramika.  Obaj wraz z ubiegłorocznym koordynatorem Kuźni Stand Up’u zasiadali w jury tej edycji.

Koordynator wraz z całym tegorocznym teamem jeszcze raz gratuluje wygranej i dziękuje wszystkim występującym.
Klaudia Skoczek