Diamentowy Grant przyznany przez Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla studenta ZIFu

Michał Zator, student pierwszego roku stacjonarnych studiów magisterskich na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów, na kierunku finanse i rachunkowość, otrzymał Diamentowy Grant przyznany przez Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Temat grantu Michała Zatora to „Teoretyczna i empiryczna analiza projektów opodatkowania transakcji finansowych”.
Diamentowe Granty przyznano po raz pierwszy 100 studentom z całej Polski, którzy kontynuują badania naukowe w wybranej przez siebie dziedzinie i cechują się wysokim potencjałem naukowym. Opiekunem naukowym Michała Zatora jest prof. Krzysztof Jajuga.

Zapraszamy do lektury wywiadu z Laureatem na str. 48 Portalu.
Pismo dostępne jest także w sieci, w wersji flash na stronie.