Debata o jednolitym rynku europejskim - wizyta europosłów Różę Thun i Piotra Borysa

Nasza uczelnia gościła 4 kwietnia europosłów: Różę Thun i Piotra Borysa, którzy spotkali się ze studentami i pracownikami naukowymi, aby podyskutować na temat ewolucji jednolitego rynku.
Cykl debat z europosłami, które mają przybliżyć wiedzę nt. objęcia przez Polskę prezydencji w Radzie Unii Europejskiej w lipcu 2011 r. oraz różnych aspektów związanych z funkcjonowaniem Unii Europejskiej po Traktacie z Lizbony organizują Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy’ego Brandta wraz z Instytutem Nowej Europy.

Zapraszamy do lektury relacji z wydarzenia w Kwartalniku Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu PORTAL nr 9, str. 24.